Aprimatic Açkı Motor Sistemleri

Pencere otomasyonu için güvenilir çözümler
Zincirli, pistonlu, tek veya dual sistemler

Proje aşamasında mimari ve kullanım amacına göre en uygun pencere motor sistemini sunarak pencereleriniz yıllarca sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Pencere ölçülerinizi, dikey-yatay- ve açılı alanlara göre gözden geçirerek rüzgar, kar yükü gibi çevresel faktörlerle birleştirerek projelendiriyoruz.

Accessline Pencere Motorları

Accessline

Tekli / İkili Lineer Açkı Mekanizmaları
Geniş açılım mesafesi seçenekleri ile birlikte

Accessline açkı sistemleri 17 cm’den 100 cm’ye kadar açabilir, dilerseniz tek veya çiftli olarak kullanabilir, otomasyon sisteminize göre 24 volt veya 230 volt modellerini seçebilirsiniz.

 

Otomatik Pencereler için
kontrol üniteleri

accessline

Çoklu kontrol ve özelleştirilebilir kullanım

Kullanım alanı ve gereksinimlere uygun çözümler

Kontrol üniteleri ile pencere açkı motorlarınızı aynı anda kontrol edebilir, yağmur/rüzgar/ısı/duman sensörleri bağlayabilir, acil durum sinyali gönderebilir ve merkezi klima sisteminizle işbirliği içinde çalıştırabilirsiniz.

 

 

 

 

Paylaş:

Asroyal Otomatik Kapı Sistemleri 'Zirve İnşaat Madencilik Tic. San. Ltd. Şti.' Kuruluşudur © 2010-2018

Otomatik Kapı ve Yapı Otomasyon Sistemleri - Endüstriyel Kapı Sistemleri - Seksiyonel Kapı Sistemleri - Fotoselli Kapı Sistemleri - Otomatik Kepenk Sistemleri - Motorlu Kepenk Sistemleri - Bahçe Kapısı Motor Sistemleri - Otopark Bariyer Sistemleri - Hızlı Branda PVC Kapı Sistemleri - Endüstriyel Fabrika Kapı Sistemleri - otomatik Motorlu Kepenk Sistemleri - Motorlu Panjur - Pencere Açkı Sistemleri - Motorlu Panjur - Otomatik Pencere Motoru- Kepenk UPS

Bankalar ve Taksit Seçenekleri         Asroyal QR Code

Comodo Trusted Site Seal SSL Certificate